REVOLUTION BAKING POWDER BANANA 32g | PUDËR PLUHUR

UNI CosmeticsKodi:5057566072137

Çmimi:
€8,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Një produkt i jashtëzakonshëm për të zgjatur grimin, për të hequr shkëlqimin, për të qartësuar dhe balancuar tonin e lëkurës.

Një pudër shumë e hollë dhe e lirshme që mund të aplikohet në mënyrë të thjeshtë me një brushë për pudër.

Për të arritur një përfundim natyral aplikojeni produktin me një sfungjer të lagur paraprakisht, duke rregulluar konturin dhe duke nxjerrë në pah fytyrën.

Ky produkt është ideal për ata që duan një pamje të shkëlqyeshme dhe të mëndafshtë.

Banane: ndriçuese për tonet e mesme të lëkurës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë