REVOLUTION SKINCARE CERAMIDES SOOTHING CLEANSER 236ml | PASTRUES PËR LËKURË TË THATË

UNI CosmeticsKodi:5057566692854

Çmimi:
€12,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe i mundësuar nga 5 ceramide, pastrues i zbutjes i Revolution Skincare Ceramides përmban acid salicilik, acid hialuronik dhe niacinamide - një super ekip përbërësish për kujdesin e lëkurës që hidratojnë, lëmojnë, kontrollojnë yndyrën, minimizojnë poret dhe ndihmojnë në parandalimin e njollave.

I mbërthyer me përfitimet e acidit hialuronik, niacinamidit dhe acidit salicilik, me hidratim 24-orësh!

Lëmon dhe zbut lëkurën.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, por më së miri për lëkurën e thatë.

Si të përdorni:

Aplikojeni në lëkurë të thatë, më pas shtoni pak ujë për ta masazhuar me lëvizje rrethore. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Për rezultate më të mira ndiqni me Losionin ose Kremin Ceramides.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë