REVOLUTION CERAMIDE PRIMER 30ML | PRIMER ME CERAMIDE

UNI CosmeticsKodi:5057566650885

Çmimi:
€13,29

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Ky primer inovativ me shumë ngjyra përmban ceramide dhe acid hialuronik që zbut strukturën e lëkurës dhe turbullon linjat, për të krijuar një çehre të përsosur.

Përmban gjithashtu vaj trëndafili, fara rrushi, vaj kamelie dhe ekstrakt të pansiut të egër i cili ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe përmirësimin e strukturës.

Si të përdorni:
Aplikoni primerin si hapin e parë në rutinën tuaj të grimit për një përfundim të përsosur dhe të barabartë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë