REVOLUTION VINYL CHERRY LIQUID LIPSTICK MARASCHINO | BUZËKUQ

UNI CosmeticsKodi:5057566156189

Çmimi:
€4,29

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Buzët do të jenë të ndezura dhe do të kenë erë si qershi të ëmbël falë koleksionit Vinyl Cherry Liquid Lipstick. Buzëkuqët e parë të lëngshëm I Heart Revolution të mbushur me pigment. 8 nuanca të zgjedhura nga vishnja, nga Cherry Bakewell një rozë e pluhurosur, tek Maraschino e kuqe klasike dhe vishnje gati neoni. Një gamë ngjyrash perfekte për një pamje të këndshme gjatë ditës.

E disponueshme në 8 ngjyra.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë