REVOLUTION GLOW SELF TANNING MOUSSE DARK 150ML | SHKUMË VETË RREZITËSE

UNI CosmeticsKodi:5057566445214

Çmimi:
€13,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Pa vija, rezistente ndaj djersës dhe i pasuruar me ujë ushqyes të kokosit dhe një aromë ananasi.

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni direkt në lëkurë të eksfoluar, të pastër dhe të thatë. Pomponi shkumën direkt në dorezën tuaj Revolution Tanning. Aplikojeni me lëvizje gjithëpërfshirëse mbi këmbë, krahë dhe trup. Përdorni nxirjen tuaj të mbetur në dorë për fytyrën, bërrylat dhe gjunjët. Lëreni të nxihet për 4 orë dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Ruajeni në temperaturën e dhomës. Mbajeni larg rrezeve direkte të diellit dhe nën 25 gradë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë