SILCARE QUIN DRY OIL FOR NAILS 15ml | VAJ USHQYES PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:5902560523959

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Thonj të shëndetshëm, të bukur dhe të përkujdesur janë krenaria e çdo femre. Kjo është arsyeja se përse Dry Oil for Nails përmban gjithçka që është e mirë për thonj dhe kutikula.

Quin Dry Oil for Nails përmban vajra të çmuara: vaj nga fara e rrushit, vaj nga thelbi i pjeshkës, vaj nga soja si dhe zbutës të selektuar të cilët ofrojnë një ndjenjë të mëndafshtë pas çdo përdorimi dhe absorbim efikas e të shpejtë. Falë kësaj, produktet tona nuk lënë shtresë yndyrore në lëkurë e as në pllakën e thoit.

Dry Oil for Nails rikthen shkëlqimin në thonj dhe i hidraton ato. Gjithashtu zbut pllakën e thatë dhe e mbron atë nga faktorë të dëmshëm mjedisor. Gjithashtu, nxit rritjen e thonjve, parandalon thoin nga thyerja, ushqen dhe rigjeneron atë.

Aroma e vajit kujton plazhin, rërën e nxehtë, frutet e ëmbla dhe lulet e parajsës!

Karakteristikat: 

  • Absorbim i shpejtë

  • Rikthen shkëlqimin në thonj

  • Hidraton, ushqen, rigjeneron

  • Parandalon thoin nga thyerja

  • Aplikim i shpejtë dhe i lehtë

 • aromë e ëmbël dhe frutore
Mënyra e përdorimit: masazhojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë të mureve të thonjve si dhe në pllakë të thonjve.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë