ALLURE ARTMATIC EYELASHES WITH GLUE | QERPIKË BLLOK ME NGJITËS

Uni CosmeticsKodi:073911818033

Çmimi:
€0,94

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Qerpikë që do t'i rrisin sytë tuaj dhe do t'ju japin pamje perfekte.

Janë shumë komod për përdorim dhe  shumë ekonomik (mund të përdoren disa herë)

Përmban qerpikë që do t’i lehtësojnë në mënyrë dramatike sytë tuaj. 

Si të aplikoni: Vendosni qerpikët sa më afër bazës së qerpikëve tuaj. Sigurohuni që të mos i vendosni shumë afër cepit të syrit. (Kjo është ajo që shpesh e bën të vështirë ngjitjen e tyre). Shtypni butësisht poshtë. Këta qerpikë mund të përdoren vazhdimisht duke aplikuar ngjitës kirurgjikal për qerpikët.

Si të i largoni: Ngrini dhe lehtësoni me kujdes qoshet e qerpikëve larg syrit tuaj. Mos tërhiqni qime individuale. Zëvendësoni qerpikët në tabaka për përdorim herën tjetër.

Përmban: 1 palë qerpikë

Kujdes: Mos e aplikoni ngjitësin direkt në qerpikët

Qerpikët automatikë 100% të vërtetë aplikohen lehtë pasi ngjitësi është tashmë në bazën e qerpikëve, këta qerpikë janë gati për t'u veshur.

E prerë paraprakisht
Të lidhur paraprakisht
Vetëngjitëse
E punuar me dorë

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë