PROFFESIONAL EQUIPMENT SET: TABLE & MIRROR FOR BEAUTY SALON (BROWN) | TAVOLINË & PASQYRË

UNI CosmeticsKodi:KOD0005911602

Çmimi:
€299,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Tavolinë profesionale me dizajn modern, elegant dhe me shumë hapësirë. E shkëlqyeshme për të zbukuruar çdo sallon, SPA, shkollë bukurie, etj. Ka tre rafte, dy sirtarë dhe një dollap të qëndrueshëm dhe hapësirë të mjaftueshme për pajisje apo produkte të tjera.

Tavolina është e lëmuar dhe i mjafton një pastrim i lehtë.

Specifikat:

 • Ngjyra: Kafe
 • Materiali: Dru ivericë
 • Rafte: Tre (3)
 • Sirtar: Dy (2)
 • Dollap: Një (1)
 • Dizajn modern dhe elegant
 • Tavolina është e montuar
 • E punuar mirë dhe e lehtë për tu pastruar

Dimensionet:

 • Lartësia: 177cm - 76.5cm
 • Gjatësia: 40cm
 • Gjerësia: 127cm

Pasqyra:

 • Lartësia: 99cm
 • Gjerësia: 96cm

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë