PROFESSIONAL EQUIPMENT TROLLEY FOR BEAUTY SALON | KARROCË

UNI CosmeticsKodi:KOD0005913132

Çmimi:
€79,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kjo karrocë mund të përdoret si një karrocë për grim, një karrocë me rrota për flokëtar, një karrocë salloni, e projektuar posaçërisht për aksesorët e sallonit, sallonet e bukurisë dhe dyqanet e berberëve, kjo karrocë me rrota mbron, organizon dhe transporton shërbimet dhe furnizimet.

Sirtarët janë perfekte për organizimin dhe ofrojnë qasje të lehtë në mjetet dhe pajisjet tuaja.

 • Përfshin 3 sirtarë rrëshqitës;
 • Çdo sirtar është plotësisht i lëvizshëm dhe janë të këmbyeshëm si dhe mund të vendosen ose të zhvendosen në mes të njërit prej pesë shinave të sirtarëve;
 • Kornizë e fortë dhe e qëndrueshme për të mbështetur në mënyrë të sigurtë karrocën;
 • Me 4 rrota me mundësi rrotullimi për të bërë lëvizje të lehtë;
 • Sipërfaqja e lëmuar dhe e lehtë për t'u pastruar.

Dimensionet:

 • Gjatësia 40cm
 • Lartësia 78cm
 • Gjerësia 41.50cm

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë