PROFESSIONAL EQUIPMENT STATIC MAKEUP CHAIR (WHITE) | KARRIGE STATIKE PËR GRIM

Zbritje 48%
Uni CosmeticsKodi:KOD0005912091

Çmimi:
€74,99 €144,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Karrigë e bardhë statike profesionale të cilën mund ta përdorni gjat punës suaj në sallone të bukurisë, karrige e cila ju lehtëson në masë të madhe punën tuaj, është e rehatshme si dhe posedon mbështetëse të duarve.

Dimenzionet: 

 • Lartësia:
 • Nga ulësja: 74cm
 • Nga mbështetësja: 110cm
 • Gjërësia: 53cm

  Karakteristikat: 

  Materiali:

  • Korniza: dru
  • Ulësja dhe mbështetësja posedojnë material të thurur
  • Ngjyra e kornizës: e bardhë
  • Ulësja dhe mbështetësja: kafe e errët
  • Mbështetëse të duarve
  • Statike, nuk mund të paloset

   Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

   • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
   • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
   • Transfer bankar
   • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
   • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
   Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
         Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
         • DHL
         • Posta e Kosovës
         • Posta Mik Mik
           WORLDWIDE SHIPPING
           Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

           Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

           Kalkulo çmimin e transportit!

           Ndoshta ju pëlqejnë

           Produktet që keni shikuar më parë