PROFESSIONAL EQUIPMENT SALON TROLLEY (BLACK) B91-ST010A | KARROCË E ZEZË

UNI CosmeticsKodi:B91-ST010A

Çmimi:
€89,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Karrocë organizuese për sallone bukurie.

Sirtarët janë perfekt për organizim dhe ofrojnë qasje të lehtë në mjetet dhe pajisjet tuaja.

 • Me 6 tasa të mëdhenj dhe 3 tasa të vegjël;
 • 5 rrota me mundësi rrotullimi për lëvizje të lehtë;
 • Sipërfaqe të lëmuar dhe të lehtë për t'u pastruar;
 • Përmasat: 59x27x95cm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë