PROFESSIONAL EQUIPMENT RING FILL LIGHT FOR PHOTOGRAPHY & VIDEO 14 INCH 36cm | LED LLAMBË PËR FOTOGRAFI & VIDEO

Uni CosmeticsKodi:KOD0005912419

Çmimi:
€59,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Kjo dritë fluroshente me 3200-5600 Kelvin, eliminon të metat në lëkurë; i nxjerr në pah ngjyrat e grimit si dhe e bën fytyrën të ketë pamje të pastër dhe të freskët.

Drita në formë rrethi reflekton shumë bukur në sytë tuaj.
Sa më afër dritës që jeni, aq i madh do të jetë reflektimi.

 • Lartësia maksimale e llampës është 205cm.
 • Lartësia minimale e llampës është 173cm.
 • Fuqia: 65W
 • Vol: 110-240v
 • Temperatura e ngjyrave: 3200-5600K
 • Dimension: 14 inç
 • Ngjyrë: e zezë, e bardhë
 • Rruaza të ndriqueshme: 416 cope
 • Material: Metal + ABS
 • Diametri i jashtëm: Përafërsisht. 45cm / 17.7 inç
 • Diametri i brendshëm: Përafërsisht. 33cm / 14 inç

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë