PROFESSIONAL EQUIPMENT PEDICURE CHAIR 8999Q | KARRIGE E PEDYKIRIT

Uni CosmeticsKodi:8999Q

Çmimi:
€1.999,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Kjo karrige SPA për masazh dhe pedikyrit ju sjellë funksione të ndryshme përmbrenda procedurës së mirëqenies së trupit.

Kjo karrige është e pajisur me programe të ndryshme automatike për masazhim të shpinës dhe qafes. Programet e masazhit i mbulojnë disa funksione të ndryshme: efleurazh, vibrim dhe trazim të cilat mund ti kontrolloni me anë të kontrollorit të dorës.

Karriga gjithashtu ofron shërbime të pedikyrit në të cilën mund të kryeni shërbime të ndryshme apo thjesht ti ofroni relaksim klientëve tuaj apo edhe vetes.

Gypi i ujit është i lidhur tek gypi i ujësjellësit si dhe tek sistemi xhakuzi.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë