ALLURE NECK RUBBER FOR SHAMPOO BASIN 406 | GOMË QAFE PËR LAVATEST

Zbritje 50%
Uni CosmeticsKodi:406

Çmimi:
€4,99 €9,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Gomë lavatesti për qafë.

Veçoritë: 

  • Qafë gome e rehatshme, e cila vendoset te pjesa ku vendoset koka në lavatest, për ta parandaluar rrëshqitjen e qafës;
  • Shumë lehtë mund të largohet dhe të pastrohet;
  • Me madhësi universale për të gjitha lavatestet e salloneve të bukurisë;
  • Kjo qafë gome ju sjell ekstra rehati.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë