PROFESSIONAL EQUIPMENT MOBILE BEAUTY SALON BED (WHITE) 726 | SHTRAT I BARDHË MOBIL

Uni CosmeticsKodi:726

Çmimi:
€199,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Shtrat profesional për sallone të bukurisë: është shtrat i cili mund të përdoret për qëllime të ndryshme si: depilim, tatuazh dhe për tretmane të ndryshme të bukurisë.

Detajet e shtratit: 

  • Shtrati ka mundësinë e lëvizjes së pjesës së shpinës për një rehati shtesë

  • Materiali: lëkurë

  • Ngjyra : e bardhë

  • Korniza: hekur

 • Në shtrat përfshihet: jastëku i punuar nga lëkura si dhe mbajtëset për duar poshtë shtratit.
Dimenzionet e shtratit: 
  • Gjatësia: 1.80 m

  • Gjërësia: 60 cm

 • Lartësia: 60 cm

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë