PROFESSIONAL EQUIPMENT MIRROR 90x64cm & TABLE 80x80x35cm 622 | PASQYRË KAFE

Uni CosmeticsKodi:622

Çmimi:
€199,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Set i tavolinës dhe i pasqyres profesionale të cilat mund ti përdorni në çdo sallon, SPA, shkollë bukurie, etj. Ka një sirtar dhe hapësirë të mjaftueshme pune.

Tavolina është me dizajn të bukur dhe siguri të lartë pasi që është e prodhuar nga materiale si druri si dhe hekuri.

Pasqyra:

 • Gjatësia: 90cm
 • Gjërësia: 64cm

Tavolina:

 • Gjatësia: 80cm
 • Gjërësia: 35cm
 • Lartësia: 80cm

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë