PROFESSIONAL EQUIPMENT MIRROR WITH LED 612 170x70cm | PASQYRË

Uni CosmeticsKodi:612

Çmimi:
€169,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Pasqyrë profesionale për sallone të bukurisë, SPA, shkollë bukurie, etj.

Kjo pasqyrë i sjellë hijeshi sallonit tuaj dhe krijon një ambient të ngrohtë.

Specifikat:

 • Ngjyra: E bardhë
 • Dizajn modern dhe elegant
 • Montohet lehtë në mur
 • E lehtë për tu pastruar
 • Montim horizontal apo vertikal

Dimensionet:

 • Lartësia: 170cm
 • Gjerësia: 70cm

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë