PROFESSIONAL EQUIPMENT MAKEUP MIRROR WITH LIGHTING 0018 100x80cm | PASQYRË ME NDRIÇIM PËR GRIM

Uni CosmeticsKodi:KOD0005912194

Çmimi:
€159,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Pasqyrë profesionale për sallone të bukurisë, SPA, shkollë bukurie, etj.

Kjo pasqyrë i sjellë hijeshi sallonit tuaj dhe krijon një ambient të ngrohtë.

Specifikat:

 • Dizajn modern dhe elegant
 • Me ndriqim: 11 poqa
 • Fuqia e një poqi: 5w
 • Montohet lehtë në mur
 • E lehtë për tu pastruar

Dimensionet:

 • Lartësia: 100cm
 • Gjerësia: 80cm

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë