PROFESSIONAL EQUIPMENT RING FILL LIGHT FOR PHOTOGRAPHY & VIDEO 18 INCH 46cm 45W | LED LLAMBË PËR FOTOGRAFI & VIDEO

Uni CosmeticsKodi:YQ-460

Çmimi:
€99,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

LED llambë profesionale në formë unaze, me cilësi të lartë, është e përshtatshme për grimerët, stilistët, fotografët, blogerët, sallone të bukurisë, me fjalë të tjera për të gjithë ata që punojnë me fotografi dhe video. Llambat e tilla ndihmojnë në krijimin e efekteve joshëse në fotografi.

Veçoritë:

 • 3 lloje ngjyrash ndriquese
 • 3 kuti mbajtëse për telefon
 • Fuqia: 50W
 • Diametri i unazës: 18inch / 46cm
 • Me rregullator të nivelit të ndriqimit

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë