PROFESSIONAL EQUIPMENT LED LIGHT RING FOR PHOTOGRAPHY & VIDEO STAND 18INCH 65W | LED LLAMBË PËR FOTOGRAFI & VIDEO

Uni CosmeticsKodi:KOD0005912263

Çmimi:
€99,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

 

Kjo dritë fluroshente me 3200-5600 Kelvin, eliminon të metat në lëkurë; i nxjerr në pah ngjyrat e grimit si dhe e bën fytyrën të ketë pamje të pastër freskuese.

Drita në formë rrethi sjellë kapje të bukura të dritës në sytë e njëriut.

Sa më afër që jeni pranë dritës, aq më madhe do të jetë kapja e efektit të dritës. 

  • Lartësia maksimale e llampës është 205cm.
  • Lartësia minimale e llampës është 173cm.
 • Fuqia:65W
  Vol: 110-240v
  Temperatura e ngjyrave: 3200-5600K
  dimension: 18 inç / 45CM
  Pesha: 0.8 kg
  Ngjyrë: e zezë, e bardhë
  Rruaza të ndriqueshme: 416 copë
  Material: Metal + ABS
  Diametri i jashtëm: Përafërsisht. 45cm / 17.7 inç
  Diametri i brendshëm: Përafërsisht. 33cm / 13.0 inç

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë