PROFESSIONAL EQUIPMENT LED LIGHT RING FOR PHOTOGRAPHY & VIDEO 10 INCH 26cm FOR TABLE | LED LLAMBË PËR FOTOGRAFI & VIDEO

UNI CosmeticsKodi:KOD0005912793

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
LED llambë profesionale në formë unaze, me cilësi të lartë, është e përshtatshme për grimerët, stilistët, fotografët, blogerët, sallone të bukurisë, me fjalë të tjera për të gjithë ata që punojnë me fotografi dhe video. Llambat e tilla ndihmojnë në krijimin e efekteve joshëse në fotografi.
 
Veçoritë:
 • 3 lloje ngjyrash ndriquese.
 • 1 mbajtëse për telefon.
 • Lartësia maksimale 1.55cm
 • Fuqia: 50W.
 • Diametri i unazës: 10inch / 26cm.
 • Me rregullator të nivelit të ndriqimit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë