PROFESSIONAL EQUIPMENT DOLL HOLDER | MBAJTËSE E GJATË PËR KUKULL

Uni CosmeticsKodi:KOD1000000307

Çmimi:
€34,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Është një ndihmesë e duhur për të mbajtur kukullën gjatë trajnimit të flokëtarëve. Një mbajtës i përkryer për të vënë në pah dizajnin e flokëve.

Dizajni rregullues është i përshtatshëm për ta mbartur ngado që të shkoni.

Veçoritë: 

  • Ky tripod për frizura ka adoptuar material të hekurit dhe aluminit të cilësisë së lartë e cila mund të mbaj kukullën në mënyrë të qëndrueshme.

  • Kukulla për trajnim me këmbë tripod dhe me mbajtëse që nuk rrëshqasin, është me ndjeshmëri të fortë.

  • Më kokë rrotulluese, me lartësi që mund të rregullohet për t’i përmbushur nevojat tuaja.

  • Një unazë metali për ta mbajtur diskun. E përshtatshme për të vendosur veglat e juaja të floktarisë.

  • Vjen me çantë. E përshtatshme për ta mbartur.

  • Dizajn me mjeshtëri të mirë, me këmbë tripod dhe pedale për stabilitet më të madh.

 • Madhështore për trajnimin e studentëve të floktarisë.
Specifikat: 
  • Gjendja: 100% brend i ri

  • Materiali: Hekur, Alumin, Plastikë

 • Ngjyra kryesore: E zezë
Madhësia: 
  • Gjerësia maksimale e tripodit: afër 70cm / 27.5inch

  • Lartësia e tripodit: afër 87~132cm / 34inch~52inch (e rregullueshme)

 • Diamentri qendror rrotullues i tubit: Afër 3.5cm / 1.3inch

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë