PROFESSIONAL EQUIPMENT BEAUTY SALON BED (WHITE) E56-HB003 | SHTRAT I BARDHË

UNI CosmeticsKodi:E56-HB003

Çmimi:
€379,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shtrat profesional për sallone të bukurisë,  i cili mund të përdoret për qëllime të ndryshme si: depilim, tatuazhe dhe për tretmane të ndryshme bukurie.

Detajet e shtratit:

 • Shtrati ka mundësinë e lëvizjes së pjesës së shpinës dhe pjesës së këmbëve për rehati shtesë;
 • Materiali: lëkurë;
 • Ngjyra: e bardhë;
 • Korniza: hekur;
 • Kapaciteti maksimal: 150kg.

Në shtrat përfshihet:

 • Jastëku i kokës;
 • Anësoret;
 • 1 sirtarë;
 • 1 raft.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë