POLYNITRILE SOFT TOUCH GLOVES PINK M 100pcs | DOREZA ROZË

UNI CosmeticsKodi:8682729090238-M

Çmimi:
€7,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dorezat POLYNITRILE janë të buta dhe kanë një ndjesi më të lartë të prekjes në krahasim me dorezat PVC. Përveç kësaj, në krahasim me dorezat PVC, këto doreza janë më të volitshme dhe janë miqësore për mjedisin. Edhe pse nuk ndryshojnë për nga procesi i prodhimit, ato prodhohen nga lëndë të para dhe formulime të ndryshme.

Dorezat POLYNITRILE janë pa erë dhe shumë elastike. Plastifikuesit kancerogjenë si PVC nuk përdoren gjatë prodhimit. Këto doreza kanë formulim të ri ndaj dorezave latex, pasi aroma dhe përbërësit e tjerë të dorezave latex mund të shkaktojnë reaksione alergjike kur përdoren për një kohë të gjatë.

 • Kapje perfekte;
 • Miqësorë ndaj lëkurës;
 • Ndjenjë e lartë prekjeje;
 • Ndërveprim i lartë me objekte të rrëshqitshme;
 • Rezistent ndaj grisjes dhe deformimit me strukturën e tij elastike;
 • Pa silikon, lateks dhe përbërës të tjerë të dëmshëm;
 • Pa pudër.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë