POLO CLUB ROYAL COUNTY OF BERKSHIRE FOR WOMEN PINK EDT 50ml | PARFUM PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:8411114087375

Çmimi:
€25,39

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Royal County of Berkshire Polo Club Edition 1 Pink i përket familjes elegante të aromave.

Eau de tualet ka nota kryesore frutash të përbërë nga molla dhe manaferra e kuqe dhe nota zemre lulesh të jaseminit, luleve të xhenxhefilit dhe zambakut të luginës.

Eau de tualet ka nota të ngrohta bazë të përbëra nga karameli dhe vanilja.

Eau de toilette është një parfum elegant dhe me stil.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë