POLO CLUB ROYAL COUNTY OF BERKSHIRE FOR WOMEN ORANGE EDT 50ml | PARFUM PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:8411114087382

Çmimi:
€25,39

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Royal County of Berkshire Polo Club Edition 5 Orange ka një aromë të ngrohtë frutash.

Eau de tualet ka nota kryesore të mollëve, gjelbërimit dhe luleve dhe nota të ëmbla të zemrës së agrumeve dhe mollës.

Eau de tualet ka nota të ngrohta bazë të qelibarit, karamelit dhe drurit.

Eau de tualet ju merr në aromat e një mbrëmjeje të ngrohtë vere dhe ju jep një ndjenjë relaksi.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë