SILCARE MAGNETIC PEN FOR CAT EYE | LAPS MAGNETIK

Uni CosmeticsKodi:P15C

Çmimi:
€1,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

I vetmi kufizim është kreativiteti juaj.

Një laps magnetik i cili jep mundësi të shumta gjatë punës me gellët Cat Eye nga linja Base One, mund të përdoret shumë herë. Tani ju mund të krijoni cilin do dizajn që ju dëshironi të Cat Eye. Me vetëm 1 lëvizje të lapsit magnetik, ju do të arrini dizajne unike, të bukura të cilat do kapin vëmendjen e të gjithve.

Varësisht drejtimit të dritës dhe pozitës së dorëz, dizajnet ndryshojnë, duke krijuar një tranzicion unik të ngjyrave.

I vetmi kufizim është kreativiteti juaj.

Mënyra e përdorimit: në një base coat të tharë, aplikoni një shtresë të hollë Cat Eye dhe thajeni në UV llambë për 2 minuta. Pastaj, aplikoni një shtresë tjetër të hollë të gellit, mbani lapsin magnetik mbi thua në distancë prej 2-3 mm dhe vizatoni dizajnin e dëshiruar, thajeni në UV llambë për 2 minuta, në fund aplikoni 1 shtresë top coat.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë