PEPE JEANS MEN SET 100ML & SHOWER GEL | SET PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:8411114057323

Çmimi:
€41,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Parfumi i ri për meshkuj i Pepe Jeans është eleganca e thjeshtësisë me një freski të rafinuar mashkullore.

Pepe Jeans London For Him është një përzierje unike që pasqyron saktësisht thelbin e markës, të vendosur dhe drithës. 

  • Aromë e freskët me agrume prek bergamot dhe mandarin

  • Ndjesi të likerit, livandos dhe kafesë

  • Prekje kreative dhe energjike

  • Parfum mashkullor, i freskët dhe i gjallë

 • Forma e parfumit si një përzierës koktejsh

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë