PEPE JEANS CELEBRATE FOR HIM EAU DE PARFUM 100ml & SHOWER GEL 80ml | PARFUM & LOSION TRUPI PËR MESHKUJ

UNI CosmeticsKodi:8436581942125

Çmimi:
€53,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Pepe Jeans Celebrate for Him nga Pepe Jeans London është një aromë pikante për meshkuj. Pepe Jeans Celebrate for Him u lançua në vitin 2019. Pas kësaj arome është Jerome Di Marino. Aromat kryesore janë Rrush i zi dhe Lime; aromat e mesme janë kakao, kanellë, fasule Tonka, sherebelë dhe dëllinjë; aromat bazë janë Amberwood, Patchouli dhe Mështekna.

Parfum 100ml & Xhel Dushi 80ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë