PEPE JEANS EDT 80ML | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:8411114057187

Çmimi:
€49,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Parfumi i ri Pepe Jeans London For Her paraqet një dëshirë për të festuar jetën.

Me një përbërje të habitshme, aroma femërore e Pepe Jeans është një eliksir autentik i sensualitetit. 

 • Përzierje e qelibarit dhe vaniljes
 • Prekje e butë dhe intime
 • Ndjesi të qumështit të bajames dhe marshmallows
 • Aromë femërore, rinore dhe sensuale
 • Shishe në formë të gotës së koktejit

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë