PEPE JEANS COCTAIL FOR HIM EDT 30ML & SHOWER GEL 50ML & AFTER SHAVE BALM 50ML | PARFUM & XHEL DUSHI & BALSAM PAS RROJËS PËR MESHKUJ

UNI CosmeticsKodi:8436581947441

Çmimi:
€29,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Pepe Jeans For Him Cocktail nga Pepe Jeans London është një aromë për meshkuj.

Botimet e koktejit Pepe pasqyrojnë arratisjen e mprehtë të një kokteji të përzier mirë. Për të është paraqitur në gotën e koktejit me ngjyrat e një Tequila Sunrise, ndërsa shakeri i koktejit For Him është zbukuruar me një ombre ujore të gjelbër dhe blu.
Notat kryesore janë xhenxhefil dhe grejpfrut; notat e mesme janë Yuzu dhe Kardamom; nota bazë është shënimet e drurit.

Krijuar në vitin 2019
Parfum 30ml & Xhel Dushi 50ml & Losion pas rrojës 50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë