PEPE JEANS COCTAIL FOR HER EDT 30ML & SHOWER GEL 50ML & BODY LOTION 50ML | PARFUM & XHEL DUSHI & LOSION TRUPI PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:8436581947434

Çmimi:
€29,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Pepe Jeans For Her Cocktail nga Pepe Jeans London është një aromë për femra.

Një aromë e freskët me lëng, e kombinuar me fruta të kuqe, duke përfshirë boronica dhe mjedër të përzier me ananasin dhe kasi, në një zemër lulesh të sheqerosur dhe të sofistikuar me lule tiare dhe lule limoni. Në bazën e drurit të sandalit, myshkut të mëndafshtë dhe qelibarit me sheqer shtojnë thellësi dhe ngrohtësi.

Krijuar në vitin 2019
Parfum & 30ml & Xhel Dushi 50ml & Losion trupi 50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë