PEPE JEANS BRIGHT EDP NATURAL SPRAY 80ML & BODY LOTION 100ML | PARFUM & LOSION TRUPI PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:8436581947205

Çmimi:
€56,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Bright For Her nga Pepe Jeans London është një aromë lulesh prej druri Musk për femra.

Aroma e re femërore Pepe Jeans Bright ndihet si një lëkurë e dytë që përshtatet me veçantinë tuaj duke ju dhënë lirinë që të jeni pa falje vetvetja.

Notat kryesore janë Xhenxhefili, Mandarina dhe Dardha; notat e mesme janë lëkura, jasemini dhe bozhure; notat bazë janë Paçouli, Misku dhe druri i Sandalit.

Krijuar në vitin 2022
Parfum 80ml & Losion trupi 100ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë