PACO RABANNE ULTRAVIOLET EDP 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3349666010501

Çmimi:
€60,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Paco Rabanne Ultraviolet sjellë një theks të përsosur dhe mashkullor për çdo mbrëmje.

Nëse jeni duke shkuar në një mbledhje formale ose në një ndejë romantike, ky parfum për burra ju ofron aromëza të forta, të cilat mund të rrisin besimin tuaj dhe të nxjerrin në pah personalitetin tuaj të fortë.

Vanilla dhe lulja kompletojnë Këlnën, duke krijuar një aromë të plotë dhe të fuqishme që kurrë nuk bëhet e shurdhër apo e padurueshme.

E lansuar në vitin 2000, kjo aromë joshëse ka kënaqur burrat për më shumë se një dekadë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë