PACO RABANNE XS BLACK FOR HER EDT 30ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3349666002742

Çmimi:
€34,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Black XS pour Elle është një aromë plot kontraste, e cila mishëron pafajësinë e mistershme dhe sensualitetin rrezatues.

Shisha e saj Rock'n Roll mbyll një eliksir të krijuar posaçërisht për princeshat rebele, pa turp dhe dashamirët sexy të joshjes.

Një aromë joshëse që përzien energjinë, bukurinë dhe burrërinë. E përsosur për mashkullin që është i zjarrtë ose rock n roll.

Ajo ka një përbërje të pazakontë që është e tepruar, bujare dhe unike.

Është pikante, e freskët dhe me shije frute.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë