EVELINE COSMETICS OH MY LIPS VOLUMIZING LIP GLOSS MAXIMIZER WITH BEE VENOM & HYALURONIC ACID 4.5ml | SHKËLQYES ME VOLUM ME MJALTË BLETE DHE ACID HIALURONIK PËR BUZË

UNI CosmeticsKodi:5903416014331

Çmimi:
€4,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shkëlqyes buzësh.

Zmadhon dukshëm buzët, duke u dhënë atyre një karakter joshës, në vetëm 5 minuta nga aplikimi.

Përmban ekstrakte bletësh (i marrë në mënyrë të sigurt), acid hialuronik, vaj jojoba, kapsaicinë, vitamina C dhe E, gjalpë kakao dhe spec djegës, si dhe një kompleks vajrash: avokado, kërp, makadamia dhe kastor. Ushqen mirë, zbut, hidraton buzët.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë