NOOK MAGIC ARGANOIL SECRET ABSOLUTE OIL 100ML | VAJ ARGANI PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:8033171865248

Çmimi:
€16,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Vaji i arganit është një trajtues intenziv për të gjitha llojet e flokëve.

Vaji i arganit funksionon në brendësi të fibrës për të garantuar hidratim të menjëhershëm, shkëlqim dhe një përfundim jashtëzakonisht të mëndafshtë, duke i lënë flokët më të fortë dhe më të shëndetshëm.

Produkti Nook Magic Arganoil përveç vajit të arganit përmban edhe vaj macadamia dhe proteina me veti të çmuara rigjeneruese, antioksidante dhe mbrojtëse. Ushqen flokët në thellësi. Eliminon majat e ndara duke i lënë flokët të shëndetshëm dhe me shkëlqim të plotë.

Përbërësit: 
Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum (Fragrance), Bumetrizole, Linalool, Limonene, Benzophenone-3, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, CI 26100 (D&C Red n°17), CI 47000 (D&C Yellow 11), Propylene Glycol, Aqua (Water), CI 61565 (D&C GREEN 6), Hydrolyzed Silk, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë