NOOK MAGIC ARGANOIL BI-PHASE LIGHT CONDITIONER 200ml | KONDICIONER PËR FLOKË PA SHPËLARJE

Uni CosmeticsKodi:8033171865330

Çmimi:
€11,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Të gjitha magjitë e një rituali të çmuar dhe të angazhuar, të përkushtuar për të gjitha llojet e flokëve, duke punuar në brendësi të fibrave për të garantuar hidratim të menjëhershëm, shkëlqim dhe një përfundim jashtëzakonisht të butë, duke i lënë flokët më të fortë dhe më të shëndetshëm.

BUKURI E PASTËR? PO
Një rezultat i mundësuar falë formulës pa Parabens, Sodium Lauryl Sulfate (SLS), Sodium Lauryl Ether Sulfate (SLES). Çdo produkt është testuar me Ni-Cr-Co, kështu që është e garantuar të jetë ekstra-delikate në lëkurë dhe në flokë.

IDEAL PËR: Flokë të devitalizuar
Të pasuruar me vaj Argani i Bioçertifikuar, Monoi qumësht, Acai manaferra dhe krem për mbrojtje ndaj rrezeve të diellit. Jep hidratim të menjëhershëm në të gjitha llojet e flokëve.

Përdorimi: pas shampos, shkundni para përdorimit pastaj spërkateni në flokët e thara me peshqir si dhe në maja të flokëve dhe pas kësaj mos i shpërlani flokët.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë