NIVEA MEN DEO DEEP BLACK CARBON AMAZONIA 48h 150ml | DEODORANT PËR MESHKUJ

UNI CosmeticsKodi:9005800315416

Çmimi:
€2,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
 • mbrojtje dhe freski për 48 orë
 • me sherebelë dhe xhenxhefil të freskët
 • shkatërron bakteret që shkaktojnë erë
 • e testuar dermatologjikisht
 • nuk përmban alkool (alkool etilik)
Llak kundër djersës Nivea MEN Deep Amazonia do të kujdeset për një freski kaq të fortë, kur djersa dhe aroma e pakëndshme nuk do të kenë më asnjë shans. Ajo funksionon për 48 orë dhe për shkak të përbërjes së saj, e cila përbëhet nga sherebelë dhe xhenxhefil i freskët, do t'ju zhvendosë në një botë ku vetëm ju do të jeni zotëruesi juaj. Zgjoni të gjitha instiktet tuaja me një përbërje gjallëruese që do t'ju mbrojë edhe në xhungël të një qyteti modern. Llaku antiperspirant NIVEA MEN Deep Amazonia gjithashtu mund të merret me lojë me të gjitha bakteret që shumohen në lëkurë dhe shkaktojnë një erë të pakëndshme, përveç kësaj thahet shpejt në lëkurë, kështu që ju mund të visheni menjëherë, të dilni dhe të jeni vetvetja!

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë