NIVEA DEO STRESS PROTECT QUICK DRY 48h 150ml | DEODORANT PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:4005808716371

Çmimi:
€2,24

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Nivea antiperspirant Stress Protect 150ml

48-hour protection against stress sweating. With active substance StressProtect and zinc complex.

NIVEA antiperspirant Stress Protect provides reliable protection against stress sweating.

HOW DOES IT WORKS

 • The unique formula neutralizes the more pronounced smell of sweat caused by stress hormones.
 • 48-hour effective protection against sweating with NIVEA care.
 • Composition with zinc complex and active substance StressProtect.
 • Free of alcohol and dyes.

Apply directly to the skin of the armpit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë