NIVEA DEO FRESH BLOSSOM FRESH SKIN FEEL 48h 150ml | DEODORANT PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:9005800333595

Çmimi:
€2,24

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
 • A captivating scent of flower & lemongrass 
 • Without ethyl alcohol
 • Antiperspirant deodorant for woman

NIVEA Fresh Blossom Antiperspirant Spray delights with its unique fragrance and provides effective protection against perspiration. Refreshing and delicate fragrance, combines floral notes with refreshing lemongrass. Provides immediate refreshment and an energetic dose of freshness. The formula provides reliable, 48-hour antiperspirant protection and protects against unpleasant odors. It is the perfect combination of reliable antiperspirant protection and gentle NIVEA care. It does not contain ethyl alcohol and its mildness to the skin has been dermatologically proven.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë