NIVEA CLEANSING MILK DRY AND SENSITIVE SKIN 200ml | PASTRUES PËR FYTYRË

Uni CosmeticsKodi:4005808191000

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
NIVEA Cleansing Milk with natural almond oil deeply cleanses the face and removes make-up, while maintaining the natural level of skin hydration.
Thanks to its excellent moisturizing properties, the milk provides appropriate care for dry and sensitive skin and restores its natural balance.
Regular use of the milk will make your dry and sensitive skin not only deeply cleansed and soothed, but also gain a healthy and beautiful appearance.
For the best effect, after cleansing your face, apply a cream also intended for dry and sensitive skin.
The product has been dermatologically and ophthalmologically tested.
Enriched with natural almond oil, it deeply cleanses, removes makeup and moisturizes, designed for dry and sensitive skin, works in balance ...

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë