DELIA COLOR CREAM FOR EYEBROWN BLACK 1.0 15ML | NGJYRË E ZEZË PËR VETULLA

Uni CosmeticsKodi:5906750815923

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E avancuar, ngjyrim kremoz për vetulla, njejtë si nga salloni i bukurisë. 

  • Përmbanë vaj argani
  • Metodë e përshtatshme për ngjyrim të vetullave
  • E përkryer për gra të çdo lloj mosheje
  • Eliminon përdorimin në baza ditore të lapsit për vetulla
  • Trajtim të lehtë dhe ekonomik që mund të bëhet në shtëpi
  • Përzieni ngjyrën kremoze me aktivizuesin dhe shtoni emulsion kadifeje me shpatullë që është e bashkangjitur në kuti
  • Pasi që të largoni henna-n, formësoni vetullat me pincetë në mënyrën që ju e dëshironi
  • Ngjyra intenzivisht varet nga gjatësia e përdorimit
  • Trajtimi bëhet bazuar tek udhëzimet e shënuara në kuti. Do t'ju sjellë vetulla në formën ideale si dhe e përmirëson pamjen e syve tuaj
  • Ngjyra qëndron deri në 14 ditë, e cila ju lejon që të harroni kujdesin në baza ditore ndaj vetullave dhe se nuk keni nevojë që gjatë udhëtimit të bartni me vete produke shtesë
  • Produkt i testuar dermatologjikish, pa PPD
  • Ngjyra rekomandohet për gra me qime ngjyrë kafeje apo kafeje të errët

  • Përdorimi i produkteve zgjatë deri në 15 aplikime, që do të thotë që ju mund të keni vetulla të bukura kurdo që dëshironi.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë