ALLURE NAIL WOODEN STICKS 1x100pcs | SHKOPINJ DRURI PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:6905558472153

Çmimi:
€1,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shkopinj për thonj.

Shtypin kutikulat dhe i përgatisin thonjtë për procesin e ngjyrosjes, apo ndonjë proces tjetër manikyri.

Veçoritë: 

  • Është shkop druri me skaje përfunduese të dyfishtë për manikyr/dekorim të thonjve/pedikyr;

  • Ka formën e lopatës një njërin skaj dhe maje të mrephtë në tjetrin;

 • Shkopi nga druri nuk i dëmton thonjtë tuaj.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë