ALLURE NAIL MAGNET PENCIL | LAPS MAGNET PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:IBL-H14

Çmimi:
€0,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Laps magnet për thonj.

Shumë i lehtë për t’u përdorur.

Kap figurën e dëshiruar nga klienti me majën magnetike të tij dhe e vendos në thonj.

I pazëvendësueshëm kur bir fjala për stilizime të shpejta dhe të lehta.

Veçoritë:

 • Brend i ri dhe cilësi e lartë;
 • Vegël e domosdoshme për stilizim;
 • Mënyrë e lehtë dhe e shpejtë për të krijuar thonj të bukur me qëndrueshmëri të gjatë.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë