ALLURE NAIL DECORATION PLASTIC IBL-D41 | DEKORIME PLASTIKE PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:IBL-D41

Çmimi:
€0,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dekorime metali për thonj.

Cilësi e garantuar dhe qëndrueshmëri e lartë.

Veçoritë dhe përdorimi: 

      • 100% brend i ri me cilësi të lartë;
       • Dekorim estetik për thonj;
        • E lehtë për t'u përdorur në thonjtë natyralë dhe artificialë;
         • Pastrojeni sipërfaqen e thonjëve, bëni me brushë llakun bazë për thonj dhe vendoseni atë mbi thonj.

     Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

     • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
     • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
     • Transfer bankar
     • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
     • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
     Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
           Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
           • DHL
           • Posta e Kosovës
           • Posta Mik Mik
             WORLDWIDE SHIPPING
             Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

             Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

             Kalkulo çmimin e transportit!

             Ndoshta ju pëlqejnë

             Produktet që keni shikuar më parë