BURBERRY MY BURBERRY PARFUM 30ml | PARFUM PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:5045419039635

Çmimi:
€58,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

E frymëzuar nga llogorja mbulesë dhe trashigimia e dizajnit dhe zejtarisë britanike, My Burberry kapë aromën e kopshtit londinez pas rënies së shiut. Aroma është floral fisnik modern britanik dhe ka veçori të zemrës delikate të trëndafilit, të endura me prekje të papritur të gjethes barbarozë.

 • Notat e larta: bizele e ëmbël, bergamo
 • Notat e zemrës: ftua i artë, freesia
 • Notat bazë: patchouli, majë shiu damask, trëndafil centifolia

E lansuar më 2014.
30ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë