MUSTER SPRITZ 3000 PROFESSIONAL HAIR DRYER EXTREME POWER 2000W | THARËSE PROFESIONALE PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836741049

Çmimi:
€36,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Tharëse flokësh profesionale me filtër të largueshëm dhe hundë të lëvizshme.

Fuqia e madhe deri në 2000W. Kabllo profesionale.

Tharësja vjen me 2 hundë dhe ka butonin për shpërndarje të ajrit të ftohtë.

Vetitë tjera: 

 • Peshë të lehtë
 • 2 ndrrime të fuqisë
 • 2000 w - fuqi të jashtëzakonshme
 • 5 nivele të nxehtësisë
 • ajër të ftohtë
 • filter

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë