MUSTER INFINITY IONIC&INFRARED PROFESSIONAL HAIR DRYER 50000 2300W | THARËSE PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836736656

Çmimi:
€119,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
JETA E VËRTETË më shumë se 5000 orë punë!

Ekologjike: nuk lëshon shqetësime elektromagnetike falë mungesës së furçave në motorin e pranishëm, përkundrazi, në të gjitha fonet tradicionale.

Motor me shpërndarje konstante çift rrotullues: gjithmonë me efikasitet maksimal.

• Fuqia e madhe: 2300 W reale

• Temperatura e lartë e funksionimit

• Keyelësi për goditje të ajrit të ftohtë

• 2 shpejtësi, 5 cilësime të temperaturës

• Kabllot profesionale 3m

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë