MUSTER ADVANCED HAIR DRYER #2300 2100W | THARËSE PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:8000836741278

Çmimi:
€35,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

EXTREME POWER 2300 është tharësi i ri nga Müster i cili redukton ndjeshëm kohën e tharjes në sajë të fuqisë së tij të lartë (2100W) dhe temperaturës së lartë.

Dy shpejtësi dhe dy cilësime të temperaturës sigurojnë performancë maksimale dhe profesionalizëm. EXTREME POWER 2300 është rezistent, kompakt dhe i sigurt. Gjithashtu është e pajisur me filtër të lëvizshëm për pastrim të lehtë. Linja elegante e saj dhe doreza ergonomike e bëjnë atë të përsosur për konsumatorët.

Veçoritë: 

 • 1800 - 2100W
 • Prizë profesionale
 • Me filter që mund të hiqet
 • 2 shpejtësi
 • 5 rregullatorë të temperaturës
 • Kabëll me gjatësi 3m
 • 220-240 V ~ 50 HZ

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë